Teatr Eden "Najpiękniejszy prezent"

5 miesięcy temu

W dniu 8 grudnia nasze Przedszkole ponownie odwiedził Teatr Eden z przedstawieniem "Najpiękniejszy prezent".

Spektakl opowiada historię Piotrusia, małego chłopca, z niecierpliwością wyczekującego Świąt Bożego Narodzenia. Ma je spędzić z ukochaną mamą, która na co dzień jest bardzo zajęta. Okazuje się jednak, że za namową szefa mama pędzi do pracy i wróci dopiero po Świętach.

Piotruś nie marzył o pięknych i drogich zabawkach pod choinkę, lecz o tym, by jego zapracowana mama poświęciła mu odrobinę czasu i uwagi. Marzenie dziecka spróbują spełnić błyskotliwi pomocnicy Św. Mikołaja - zwariowany Anioł i renifer Rudolf .

Piękna, wzruszająca opowieść dotyka bardzo ważnych kwestii. Uczy dzieci, że przedmioty materialne nie są najważniejsze. A właśnie czas spędzony z rodziną jest najcenniejszy.