10 lecie Przedszkola

7 miesięcy temu

10 lat temu powstała idea stworzenia wyjątkowego, rodzinnego, przyjaznego dzieciom miejsca. Przez te lata Przedszkole Niepubliczne Wesołe Nutki rozwijało swoją bazę dydaktyczną. W 2017 roku otworzyliśmy nowy budynek, a w 2020 obok przedszkola - filię. Rok temu przedszkole wzbogaciło się o świetnie wyposażoną salę sensoryczną, tablice multimedialne i magiczny, interaktywny dywan. Obydwa budynki posiadają ogród i plac zabaw z wieloma urządzeniami (piaskownica, zjeżdżalnie, huśtawki, domki, ścianki wspinaczkowe) dostosowanymi do wieku i potrzeb dzieci.

Obecnie przedszkole liczy 5 oddziałów, w tym zerówkę, a uczęszcza do niego 124 dzieci. Placówka ma 16 osobową kadrę o wysokich kwalifikacjach, w tym: nauczyciela logopedę, psychologa, pedagoga specjalnego, rytmika, anglistę oraz nauczycieli specjalistów od zajęć dodatkowych.

Każdego dnia staramy się, aby zapewnić dzieciom bezpieczną i fachową opiekę, odkrywać talenty i uzdolnienia przedszkolaków, a przede wszystkim wszechstronnie wspierać ich rozwój w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dzisiaj dalszy ciąg świętowania. Pani Dyrektor wręczyła nagrody w konkursie plastycznym  "Moje przedszkole", zaśpiewaliśmy STO LAT a na końcu każdy przedszkolak otrzymał słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obdarzenie naszej placówki zaufaniem i powierzenie nam swoich pociech.