Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Taneczne
Strona głowna  /  Aktualności

                                                                                             

 

 

1.   Drodzy Rodzice

 

  • Od września czesne wynosi 200 zł za miesiąc.
     
  • Opłata za dzienne wyżywienie wynosi 9 zł
    (1zł -śniadanie, 7zł -obiad, 1zł -podwieczorek).

 

2. Spóźnienia dzieci należy zgłaszać do godz. 9.00 ze względu na zamawiane obiady.

Archiwum aktualności

"Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekaja nas."

 

19 czerwca 2019r. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste rozdanie dyplomów. Dziesięc miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Kolejni absolwenci przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Zdjęcia: http://wesolenutki.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=272

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-06-27 12:10:41

W dniu 18.06.19 dwie grupy z naszego przedszkola Pszczółki i Motylki wybrały się na wycieczkę do krakowskiego zoo. Dzieci mogły oglądać zarówno znane, jak i zupełnie nieznane im gatunki zwierząt - kob śniady czy mundżaki chińskie. Dowiedziały się również ciekawostek dotyczących trybu życia wielu zwierzat.

Zdjęcia: http://wesolenutki.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=271

 

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-06-19 13:51:26

14 czerwca grupa "Biedronek" wybrała się do sali zabaw "Nibylandia" w Brzeznej. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, rur, przejść, zjeżdzalni i basenów z piłeczkami. Dzieci z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów oraz boiska do piłki nożnej. Wszyscy bawili się doskonale, pomimo zmęczenia buzie dzieci były radosne i uśmiechnięte do końca dnia.

Zdjęcia: http://wesolenutki.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=270

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-06-14 15:55:06

Dnia 13.06.2019 w Centrum Kultury i Sztuki Ady Sari w Starym Sączu odbył się XVII powiatowy konkurs "Rozśpiewanych Klas" pod patronatem starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego. Nasze przedszkolaki "Rozśpiewane Nutki" po zaśpiewaniu dwóch utworów: "Katar wieloryba" i "Przedszkolna samba" zdobyły najwyższe miejsce na podium. GRATULUJEMY I MIEJSCA i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia: http://wesolenutki.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=269

 

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-06-13 14:56:23

Dnia 11.06.2019 przedszkolaki z grupy "Mróweczki" uczestniczyły w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego "Gazdówka" u Państwa Hejmej w Moszczenicy Niżnej. Na rozległym terenie gospodarstwa czekało na nich wiele atrakcji. "Mróweczki" mogły pogłaskać i karmić zwierzątka, a także jeździć na kucyku. Po obejrzeniu zwierząt przyszedł czas na największą atrakcję wycieczki - wyrabianie masła w maśniczce. Na sam koniec dzieci degustowały chleb z masłem, a także sernik na kruchym cieście upieczonym przez gospodynię. Przedszkolaki zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.

Zdjęcia: http://wesolenutki.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=268

 

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-06-12 15:24:51

Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z naszego przedszkola przygotowały przedstawienie pt.: "Nowa przygoda Sindbada Żeglarza". Przedszkolaki uroczystym koncertem chciały podziękować swoim Rodzicom za wszystkie wspaniałe chwile oraz za opiekę i troskę. Rodzice wsłuchiwali się w słowa piosenek i wierszy, poprzez które dzieci wyraziły swoją miłość. Podczas uroczystości odbyło się również pożegnanie absolwentów naszego przedszkola - zerówki. Pszczółki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Na zakończenie, dzieci otrzymały upominki, a także dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego. Koncert wzbudził wiele wzruszeń i emocji, za co dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami, natomiast Rodzice zostali obdarowani serduszkami, w wykonanie których również włożyły swoje serduszko. 

 

Być Rodzicem to wielka odpowiedzialność i wielkie szczęście, dlatego dziękujemy Rodzicom, którzy zostali do końca uroczystości okazując tym samym szacunek Dyrekcji i Paniom wychowawczyniom, które włożyły wiele serca i pracy w przygotowanie tego koncertu.

 

Zdjęcia: http://wesolenutki.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=267

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-06-07 14:34:54

"Bądź Dzieckiem jak najdłużej,
jak dziecko baw się, śmiej,
i kochaj tak, jak dziecko,
i serce dziecka zawsze miej!"

Dnia 5 czerwca z naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany Dzień Dziecka. Był to czas niezwykle radosny, pełen niesamowitych wrażeń i emocji. Wszystkim dzieciom czas umilali animatorzy z "Art Cinema". Przedszkolaki wspólnie tańczyły do popularnych przebojów, a także brały udział w licznych zabawach i ciekawych konkursach. Na dzieciach ogromne wrażenie wywarło przybycie wyjątkowego gościa - Tygryska ze Stumilowego Lasu. Nie zabrakło również zabaw z chustą animacyjną i puszczanie baniek mydlanych. Na zakończenie dzieci otrzymały lody i "balonikowe zwierzątka". Radosnym nastrój udzielił się wszystkim, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy.

Zdjęcia: http://wesolenutki.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=266

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-06-05 13:43:46

10 maja w ramach tematu edukacyjnego "Tajemnice książek" grupa "Pszczółki" wybrała się do drukarni "Edi" w Starym Sączu. Dzieci po raz pierwszy mogły zobaczyć profesjonalne maszyny poligraficzne. Wielkość urządzeń drukarskich wzbudziły u przedszkolaków wielki zachwyt. Dzieci bacznie obserwowały proces drukowania tekstu, rozcinania papieru oraz składania i sortowania. Na koniec wycieczki każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek. Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili zadowoleni z bagażem nowej wiedzy i doświadczeń.

Zdjęcia: http://wesolenutki.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=265

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-05-21 08:14:54

26 kwietnia 2019r.w Bibliotece Powiatowej w Starym Sączu odbyły się eliminacje gminne konkursu recytatorskiego "Przedszkolne wierszyki". Dzieci przedstawiały słowem i gestem treść wierszy Ewy Szelburg- Zarembiny, Danuty Wawiłow i Wandy Chotomskiej.
Milenka Ł. zajęła III miejsce - GRATULUJEMY.

Zdjęcia: http://wesolenutki.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=264

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-04-29 12:28:10

24 kwietnia po raz kolejny odwiedzili nas aktorzy Teatru Eden z Wieliczki ze spektaklem pt. "Najlepszy przyjaciel". Podczas oglądania przedszkolaki poznały historię niewidomego ojca Tobiasza i jego syna pieszczotliwie nazywanego Tobi. Widzowie, wraz z młodym chłopcem, wyruszają w pełną przygód podróż, by zdobyć pieniądze na lek, który ma przywrócić tacie wzrok. Wędrówkę po górach, lasach i pustyniach jest pełna przygód i wyzwań. Na szczęście Tobi po drodze spotyka niezwykłego wędrowca , który okazuje się być jego najlepszym przyjacielem. Dzieci w trakcie przedstawienia uczą się czym jest prawdziwa przyjaźń i co zrobić, aby być najlepszym przyjacielem dla innych.

Zdjęcia: http://wesolenutki.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=263

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-04-24 14:14:36